Leśniczówka „Przyłęsko”

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, działający od maja 2004, Ośrodek Wypoczynkowy „Leśniczówka Przyłęsko”. Nasza Leśniczówka została wybudowana w 1903 r. (wraz z około 500-set innymi na terenie dawnych Prus Wschodnich) za pieniądze francuskie w ramach kontrybucji wojny francusko-pruskiej 1870 roku.
Przez ostatnie cztery lata obiekt został pieczołowicie wyremontowany a pomieszczenia gospodarcze przygotowane na przyjęcie gości. Do dyspozycji Państwa jest 30 komfortowo urządzonych i wyposażonych pokoi dwuosobowych, obiekt nadaje się również doskonale na wszelkiego rodzaju zamknięte imprezy integracyjne.

Leśniczówka „Przyłęsko” ośrodek o najwyższym standardzie, umiejscowiony jest w południowo – wschodniej części Barlinecko – Gorzowskiego Parku Krajobrazowego obok Rezerwatu „Wilanów.

Położenie w Barlinecko – Gorzowskim Parku Krajobrazowym umożliwia wspaniały wypoczynek na łonie natury a wytyczone ścieżki edukacyjne piesze i rowerowe poznanie otaczającej wspaniałej przyrody.

Do bardzo aktywnego wypoczynku zapraszamy na kort tenisowy, basen, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej i rajdy rowerowe. Pobyt w naszym Ośrodku chcemy Państwu urozmaicić spotkaniami przy grillu lub ognisku, grę w bilard, wędkowaniem w pobliskim jeziorze, polowaniem oraz wyprawami na grzyby i jagody.

Serdecznie zapraszamy