PRZYŁĘSKO DLA DZIECI

KOMUNIE

Zapewne większość z Was kojarzy dziecięce imprezy w Przyłęsku z przyjęciami komunijnymi. 

Słusznie, bo Leśniczówka to raj dla dzieciaków! Przecież żaden 9-latek po zjedzeniu uroczystego, komunijnego obiadu nie marzy o tym, by dalej siedzieć przy stole. 

U nas dzieciaki tuż po zakończeniu drugiego dania wyfruwają z sal i spędzają większość czasu na świeżym powietrzu, zaciągane przez rodziców z powrotem jedynie na tort, wspólne zdjęcie, albo dodatkową przekąskę. 

A uwierzycie nam, jak powiemy, że ŻADNE dziecko  nie siedzi w tym czasie z telefonem w ręku? Nawet nowe gadżety nie są wyciągane z pudełka. Bo u nas zwyczajnie nie ma zasięgu ☺

Tym sposobem elektronika czeka na przetestowanie w warunkach domowych, a dzieci mają czas i sposobność pobyć ze sobą „w starym stylu” – biegając po boisku, korcie, grając w gry planszowe, czy po prostu rozmawiając ze swoimi gośćmi. 

IMPREZY SZKOLNE I PRZEDSZKOLNE

Mniej oczywiste dziecięce wizyty w Przyłęsku to te, organizowane przez placówki edukacyjne. Szkoły i przedszkola chętnie u nas goszczą, a my zawsze cieszymy się widząc u siebie maluchy i trochę starsze dzieci.

Integracja nowej klasy, Dzień Dziecka, zielona szkoła, pożegnanie z ulubionym wychowawcą, bal ósmoklasisty, studniówka – to tylko niektóre z okazji do odwiedzenia nas. Zapewniamy, że każdą grupę otaczamy staranną opieką, dostosowując menu i harmonogram do potrzeb dzieci i wymagań opiekunów.