Szkolenie, konferencja, integracja firmowa

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy niemal 2,5 hektara zielonego terenu, 3 sale konferencyjne, hotel, zewnętrzny basen, korty tenisowe, boiska do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej, dzięki którym bez problemu zorganizujecie Państwo konferencję lub szkolenie, połączone z ciekawą imprezą integracyjną dla wszystkich uczestników.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb i życzeń klienta. Pobierając PDF można zapoznać się z ogólnymi cenami i warunkami rezerwacji.

Wyposażenie sal

Na życzenie klienta w każdej z sal możemy udostępnić niezbędne nagłośnienie, a także projektor wraz z ekranem oraz flipchart, które ułatwią przeprowadzenie spotkań oraz szkoleń w większej grupie.

Sala bankietowo-konferencyjna

Sala bankietowo-konferencyjna to pomieszczenie o powierzchni 192m2. Pomieści 120 osób w ustawieniu bankietowym i 100 osób w ustawieniu teatralnym. Posiada klimatyzację i kominek. Jest dodatkowo przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna doskonale sprawdzi się przy okazji mniejszych bankietów oraz szkoleń. To przestrzeń o powierzchni 48m2, która pomieści 50 osób w ustawieniu bankietowym oraz 40 w ustawieniu teatralnym. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje telewizor oraz dodatkowy sprzęt, który możemy udostępnić zależnie od potrzeb.

Sala myśliwska

Sala myśliwska to przestrzeń przeznaczona dla 25 osób. Ulokowana jest w historycznym budynku naszej 120-letniej leśniczówki, a znajdujący się w niej kominek dodaje niezwykłego klimatu, szczególnie w jesiennie i zimowe wieczory.

Integracje firmowe

Czasem warto poluzować krawat, szpilki zamienić na tenisówki i spotkać się w mniej formalnych okolicznościach. Wyjazd integracyjny do Leśniczówki Przyłęsko to świetna okazja, aby zespół, który na co dzień ze sobą współpracuje, mógł się lepiej poznać. Nawiązane kontakty z pewnością przełożą się na milszą atmosferę w pracy i efektywniejsze realizowanie wspólnych zadań.

Atrakcje

Każda impreza firmowa jest inna i niepowtarzalna. W zależności od profilu działalności firmy, zainteresowania jej pracowników mogą się znacznie różnić. W związku z tym przygotowaliśmy całą listę atrakcji, które możemy dla Państwa zorganizować. A wśród nich m.in.:

DJ oraz zabawa taneczna na powietrzu

Paintball

Pubquiz

Degustacja win

Warsztaty lepienia pierogów

Oglądanie gwiazd przez lunety

Animacje integracyjno-sportowe

Nocleg

Na terenie Leśniczówki znajduje się 29 komfortowo urządzonych pokoi, 2-, 3- oraz 4-osobowych, które pomieszczą ponad 100 osób. Przy rezerwacji powyżej 50 miejsc noclegowych istnieje możliwość wynajęcia ośrodka na wyłączność.

Menu

Na potrzeby naszych klientów przygotowujemy indywidualne menu, dostosowane do potrzeb i klimatu imprezy. Organizujemy zarówno imprezy w salach, jak i w plenerze. U nas zamówisz:

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

Bufet kawowy

Obiad i kolację grillową w plenerze

Kolację – również w wariancie uroczystym (całonocnym)

Zapiekanego dzika/szynkę w chlebie