Niezapomniane wesele w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego

Leśniczówka Przyłęsko to miejsce, w którym historia łączy się z teraźniejszością, komfort z naturą, a wieloletnie doświadczenie załogi pozwala na organizowanie zarówno kameralnych przyjęć, jak i hucznych wesel, z zapewnieniem wysokiego standardu kulinarnego oraz poziomu obsługi. Wasze wesele będzie dla nas priorytetem.

W 2003 roku ówcześni właściciele zorganizowali na terenie Leśniczówki przyjęcie weselne swojej córki – impreza odbyła się w plenerze i była bardzo udana. W ten sposób narodził się pomysł na wykorzystanie obiektu dla celów weselno-szkoleniowych. Dziś do Państwa dyspozycji oddajemy ośrodek z odrestaurowaną częścią zabytkową oraz nowo wybudowaną częścią usługowo-hotelową. Jedyne, co nie zmieniło się od lat to przepiękna zieleń i spokój otaczające nas ze wszystkich stron. Przez minione lata zorganizowaliśmy niezliczone imprezy dla wielu Gości. Wiemy jak sprawić, by dzień ślubu był wyjątkowy. 

Sala bankietowa Leśniczówki Przyłęsko dostosowana jest do przyjęcia nawet 140 osób. Klimatyzowane pomieszczenie może zostać połączone z przylegającą salą konferencyjną, idealną do animacji dla najmłodszych Gości lub dla osób, które nad taniec i śpiew przedkładają spokojne rozmowy. Pary Młode planujące wesele dla ponad 150 osób mogą skorzystać z opcji rozłożenia obok sali dodatkowego namiotu z drewnianą podłogą do tańca.

Z kolei Goście ceniący sobie przestrzeń i naturę na pewno doskonale poczują się w naszym 2,5-hektarowym ogrodzie, w którym oprócz miejsc wyznaczonych do wypoczynku, czeka na Państwa basen, dwie duże altany, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz kort tenisowy.

kościółek w odległości 4 km

Menu

Przygotowaliśmy aż trzy warianty standardowego menu weselnego oraz jeden wegetariański, z którymi mogą się Państwo zapoznać poniżej.

Noclegi dla GOŚCI

Doskonała lokalizacja, w leśnej ciszy, z dala od zgiełku miasta, zapewni Państwu spokojny wypoczynek po udanej zabawie. Apartament małżeński dla Pary Młodej w noc poślubną udostępniamy nieodpłatnie.

104

miejsca noclegowe

29

pokoi

2,5

hektarowy ogród

Atrakcje

Nasza doświadczona kadra doradza, inspiruje i planuje z Parami Młodymi szczegóły uroczystości w taki sposób, by czuły się zaopiekowane na każdym etapie organizowania przyjęcia weselnego.

W ramach oferty weselnej zapewniamy:

Spośród dodatkowych atrakcji, które uświetnią ten wyjątkowy wieczór możemy zaproponować:

  • pomoc w wyborze dj/zespołu muzycznego,
  • pokazy barmańskie,
  • pokazy taneczne.