ŚWIĄTECZNY CZAS

Grudzień to zawsze bardzo intensywny miesiąc. Zabiegany, ale i pełen kolorów, zapachów, emocji. Nam upływa on pod znakiem pierogów, pierników, przygotowywania potraw wigilijnych oraz… strojenia sali bankietowej bombkami, choinką i świecami. 

JAK MOŻEMY CI POMÓC W TEJ ŚWIĄTECZNEJ KRZĄTANINIE? 

Szukasz miejsca na zorganizowanie Wigilii firmowej? Tak, by Twoi pracownicy zasiedli przy wspólnym stole i jeszcze przed nadejściem Świąt poczuli ich magię, a zarazem odpoczęli, spędzili ze sobą czas i zbudowali relacje? Chętnie nakryjemy dla Was stół, zastawimy go świątecznymi potrawami, rozpalimy w kominku i stworzymy atmosferę do celebrowania tego wyjątkowego czasu. A jeśli marzy Ci się odrobina zdrowej rywalizacji, to proponujemy, że nauczymy Was lepić najlepsze pierogi na świecie! Ulepicie je w szpilkach i pod krawatem – doskonale się przy tym bawiąc!

LUBISZ ŚWIĘTA, ALE GOTOWANIE TO ZUPEŁNIE NIE TWOJA BAJKA?

Pozwól, że przygotujemy świąteczny stół dla Ciebie. Lata doświadczenia naszych kucharzy i kucharek sprawią, że zaproszeni goście nawet nie zauważą, że serwowane im potrawy zostały zamówione w ramach cateringu. To, co proponujemy do zamówienia klientom, szykujemy również dla siebie – dlatego wiemy, że zamówione u nas potrawy są świeże i smaczne. Skusisz się?