WESELA, ACH WESELA…

Od wesela zaczęła się nasza historia i to wesela są najczęściej organizowanym u nas przyjęciem. Czy wiecie, że mamy już 20 lat doświadczenia w przygotowywaniu Waszych najpiękniejszych wspólnych chwil?

Możemy śmiało powiedzieć, że nie jesteście w stanie zaskoczyć nas żadnym życzeniem. Oczywiście nie wszystkie uda nam się spełnić (nie organizujemy np. pokazów fajerwerków, z uwagi na bliskość lasu, zagrożenie pożarowe i dobrostan zwierząt), ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw każdemu realnemu pomysłowi. 

20 LAT HISTORII ZA NAMI

Jak myślicie, ile przyjęć weselnych zorganizowaliśmy przez te 20 lat? Nie damy rady cofnąć się i policzyć ich wszystkich, ale… było ich co najmniej 500. Pół tysiąca szczęśliwych par, które swoją wspólną drogę przez życie zaczęły w Leśniczówce Przyłęsko. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

W związku z tą okrągłą liczbą, mamy dla Was propozycję – każda para, która prześle nam zdjęcie ze swojego wesela w Przyłęsku, wraz z datą ślubu i zgodą na opublikowanie go, otrzyma od nas voucher na 10% zniżki na zorganizowanie dowolnej rodzinnej imprezy okolicznościowej w Leśniczówce. Czekamy na zdjęcia pod adresem mailowym: przylesko@przylesko.pl